Informacje

Gdzie muzyka zacząć i gdzie to będzie? Jak udało się do rodzaju muzyki, którą mamy dzisiaj? Radio i muzyka jest nagrana poprawy muzykę? Ten kawałek bada historię muzyki i zapewnia prognozy dla rodzajów muzyki oczekiwać w przyszłości. Gdzie muzyka zacząć i gdzie to będzie? Odpowiedzi są zaskakujące. Jest to nowoczesny ruch prowadzi ludzkość z powrotem do muzyki najpierw stworzył dziesiątki tysięcy lat temu. Ruch jest sprzeczne tworzeniu coraz bardziej skomplikowanych dźwięków i tworzenie mniejszych odbiorców świat Więcej muzyków.
Przed ludzkość mogła pisać, a nawet zanim mogli mówić, rytm i pojedyncze tony były używane do komunikowania się. Piosenka ptak mógł zainspirować prehistorycznego człowieka do naśladowania i poprawy na hałas. Dowody muzyki prehistorycznego jest znikoma, ponieważ nie było języka do opisania dźwięk do potomków. Obiekty bębniarskie i naśladowanie są uważane za pierwszy "muzyka". Trwało to ze słów dodawanych jako mowy została odkryta. Po opracowaniu piśmie, muzyka stała się bardziej wyrafinowane. Dodano spreparowane dokumenty. Harmonie zostały stworzone. Rury, flety, instrumenty strunowe, podstawowe i podobne narzędzia zostały wykorzystane do stworzenia pierwszych dźwięków, że współczesny człowiek może łatwo rozpoznać, jak muzyka. Najstarsza znana piosenka jest ponad 4000 lat, napisane w piśmie klinowym, i używa diatonicznej skali. Czas ten jest określany jako "starożytnych" muzyki. Dalszy rozwój regionalny stworzył więcej dźwięku, jak różne odkrycia technologiczne w różnych dziedzinach doprowadziły do ​​unikalnych instrumentów. Podczas gdy "muzyka poważna" jest na ogół zakłada się, że dźwięki kompozytorów jak Bach czy Beethoven, to w rzeczywistości odnosi się do dowolnej muzyki z tego okresu. Muzyka inspirowana lub religijnie zwykle obsługiwane i zazwyczaj uczy umiejętności formalnie, jak opracowany przez zamiast eksperymentowania. W notacji muzycznej ujednolicone regionalnie, skomponowaną arcydzieła okolicy były na ogół wykonywane zgodnie ze sztywną pracy pisemnej.
Muzyka ludowa nadal niebawem. To był ogólnie dźwięk oduczyć klas, tych, które nie mogą pisać lub czytać. Dowiedziałem się doustnie, ta muzyka nauczył i modyfikowane raz po raz do refleksji osobistej kunszt wykonawcy. Ten rodzaj muzyki często przedstawia obawy w analfabeta klasy. Zwykle nie był wspierany, ale tolerowane, ale i religijne przywództwo rządu. Tradycji muzyki ludowej trwa nadal jako gatunku muzyki do dziś na całym świecie. Muzyka klasyczna rozwinęła się w mniej sztywnej nowoczesnym stylu muzyki, mieszanie z koncepcją osobistego artyzmu z muzyki ludowej. Wykonawcy nadal używać zarówno pisemnych lub wyuczone elementy, ale dodać swój osobisty urok. Muzyka będzie brzmieć inaczej za każdym razem był odtwarzany, nawet gdy grany przez samego wykonawcę.
Wynalazek nagrań muzycznych i radio zaczęło slajd tyłu. Muzyka nagrana jest bardzo sztywna. To nigdy się nie zmienia. Publiczność zaczęła się spodziewać występy na żywo, aby być tak blisko do nagrań muzycznych zostały słuchając, jak to możliwe. Nuty dozwolone amatures ściśle naśladować oryginalnego wykonawcy. Aby odwołać się do szerszej publiczności, muzyka zaczęła się mniej wyrazem tego, co artysta chciał powiedzieć, a to, co widzowie zapłacą usłyszeć. Tendencja ta utrzymuje się do dziś w postaci coraz uproszczenie muzyki. Muzyka musi być szybkie i łatwe do zidentyfikowania. Złożoność doprowadzi do utraty sprzedaży. Wiele nowoczesnych stylów zrezygnować albo tekstu albo melodię całkowicie. Recykling poprzedni muzyki w postaci próbek daje artystą natychmiastowy publiczność, jednocześnie ograniczając kunszt możliwe. Na szczęście Internet pozwala na dowolne artyści z wszelkich stylów walki spadek muzycznego kunsztu. Niski koszt wejścia umożliwia prawie każdy zdobyć publiczność. Niski koszt pozwala także artystów do wykonania, co chcą, a nie schlebiać do szerszego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że pozwoli to trendy w muzyce popularnej, aby odwrócić, tworząc coraz więcej muzyki artystycznej i unikalny w przyszłości.

Najlepsi samplerzy

Szukaj sampla